RENAULT ESTETİK
Renault-Mais İzmir Şube

Aracınızın ilk günkü canlılığını ve parlaklığını koruması için mükemmel dokunuş:  

 Renault Estetik  
Renault Estetik ile aracınızın yıllarca yeni ve parlak kalmasını sağlayabileceğiniz gibi, sürüş konforunuzu arttıracak cam ve kaput filmi uygulamalarından da faydalanabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi ve teklif almak için Renault Estetik Satış Danışmanımıza ulalaşabilirsiniz;
Hande Pekin
Tel:0232 388 00 86/125
E-mail: hande.pekin@waxar.com

Zeren Özbilek
Tel:0232 388 00 86/125
E-mail: zeren.ozbilek@waxar.com


Renault Estetik hizmetlerimizden bazıları:

 Ultra Boya Koruma 
Boyayı yaşlanmaya olumsuz doğa koşullarının tahrip edici etkilerine karşı korur. Ağaç reçinesi, böcek kalıntıları, birçokkuş türünün pisliği ile çamur, kir ve endüstriyel atıkların zararını en ileri düzeyde engeller. UV ışınlarının ve asit yağmurlarının tahribatını önler."

 Koltuk Kumaşlarının Korunması 
DÖŞEME, HALI ve VİNİL KORUMA SİSTEMİ'nin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Otomobilin ön ve arka koltuklarına uygulanan özel kumaş koruyucu formülü, bu yüzeyleri yağ ve su bazlı leke yapıcı maddelere karşı korur. Bu koruyucu, kumaşın renk, tumuşaklık, esneklik ve hava geçirme özelliklerine hiçbir olumsuz etki yapmaz, kumaşın aşınmaya karşı dayanıklılığını da artırır.

 Ses Yalıtımı ve Alt Darbe Koruma Sistemleri 
Patentli özel kaplama formülü, kabin içine giren yol ve tekerlek gürültüsünü marka ve modele bağlı olmak üzere %60'a kadar azaltır. Ayrıca otomobilin altını darbelere karşı mükemmel şekilde korur.

 Anti Bakteriyel - Anti Viral Detaylı Temizlik 
Aracın içini ve dışını hem yeniler, hem de koruma altına alır. Özel leke çıkarma setleri ile döşeme ve halılaradaki lekeler çıkarılır, koku yapan kirler giderilir. Koltuk döşemeleri, halılar, ön torpido, enstrüman panosu, direksiyon, kapı fitilleri, hava kanal ve ızgaraları, vites konsolu ve kapı döşemeleri, bagaj, döşemeleri özel antibakteriyel temizleyici maddeleri ile dezenfekte edilerek en ince ayrıntısına kadar temizlenir. Bakteri ve mikropların %99,9'u ölür.

 Motor Koruma 
Özel koruma seti ile; elektrik devrelerinin, motorunuzun, yağlardan ve kirlerden korunması sağlanır. Aracın motor kısmındaki plastik aksamların motor sıcaklığından ve hava şartlarından dolayı deforme olmasını ve renk solmasını engellemek için yapılan bir uygulamadır.

 Su İtici Cam Kaplaması 
İleri teknoloji ürünü bu kaplama, yağmurun ve çamurun cama sıvaşmasını engeller. Bütün kış boyunca yağışlı ve kötü hava koşullarında çok daha net bir görüş sağlanarak sürüş emniyetini büyük oranda artırır.

 Ozonlama Sistemi 
Ozonlama Sistemi ile 20 dakikada otomobilinizdeki kötü kokulardan ve heme kötü koku kaynağı olan, hem de enfeksiyon hastalıklara yol açan mantar ve bakterilerden kurtulacaksınız. Ozon bilinen bütün virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşitleri için yok edici etkiye sahiptir. Ortamdaki hava kirliğili ve kötü kokuları yok etmesi sayesinde, insanlarda ferahlık ve zindelik hissi yaratır.

 Deri Besleyici Sistem 
Yeni otomobillerin deri koltuklarının ilk günküü canlılık ve esnekliğin korunmasını sağlamak üzere geliştirilmiştir. Bu sistemde, deri döşemeli otomobillerde koltuklar önce silinir ve nemlendirilir. Sonra autospeed'in özel deri besleyici formulü ile beslenir, kurulanıp parlatırılır. Bu uygulama ile deri döşemelerin zamansız eskimesi, kuruyup çatlaması önlenir.

 

Renault MAİS şubelerine hoşgeldiniz. Ülke geneline yayılmış 4 şubesi ve 5 noktası ile Türkiye’nin en büyük Renault satıcısı. MAİS şubeleri Türkiye’de her 4 Renault araçtan birini satmaktadır. Bu, sizlere Renault ve Dacia araçlarını en iyi koşullarda ve en geniş ürün gamı ile sunarken servis, lastik, bakım, karoseri ve boya onarımlarında da en iyi koşullarda hizmet verdiğimizi göstermektedir. Sizlere yeni araç sunmanın dışında, güvenilir kullanılmış araçlar, çok uygun koşullarda servis, sigorta ve kredi koşulları sunmaktan da gurur duyuyoruz.